Tanévnyitó

Iskolánkban szeptember 3-án tartották a tanévnyitó ünnepséget a nappali tagozatos tanulóknak. Idén az Eötvös 153 fő nappali tagozatos tanulóval kezdi meg a tanévet a gépi forgácsoló, hegesztő és szociális gondozó és ápoló szakmákban.

Bartalus Ilona, az intézmény megbízott igazgatója köszöntötte a tanulókat, különös tekintettel azokra az első évfolyamosokra, akik az általános iskola után nálunk kezdik meg középfokú tanulmányaikat. Beszédében kiemelte, hogy az idei tanévben iskolánk 65 éves.

Az idei évben indul iskolánkban a Szakképzési Hídprogram keretében a Bevont-elektródás kézi ívhegesztő szakmát adó képzés is. A képzésben résztvevő tanulók a részszakképesítést igazoló bizonyítvány mellé alapfokú iskolai végzettséget tanúsító tanúsítványt is kapnak a második év végén.

Az idei tanévtől két új kollégánk kezdi meg a szakmai munkát pedagógiai közösségünkben. Orbán Ferenc testnevelés szakos tanérként, Nagy Ferenc pedig mérnöktanárként kezdi meg nálunk az évet.

Az idei tanévben az alábbi osztályok indulnak iskolánkban:

  • 1/9a osztály, gépi forgácsoló szakma, osztályfőnök: Orbán Ferenc,
  • 1/9b osztály, hegesztő és szociális gondozó és ápoló szakmák, osztályfőnök: Palotai Zoltán László,
  • 2/10a osztály, gépi forgácsoló és szociális gondozó és ápoló szakmák, osztályfőnök: Bergmann Monika,
  • 2/10b osztály, hegesztő szakma, osztályfőnök: dr. Árvai Lajos,
  • 3/11a osztály, gépi forgácsoló szakma, osztályfőnök: Molnár István,
  • 3/11b osztály, szociális gondozó és ápoló szakma, osztályfőnök: Tromposch Klára,
  • 3/11c osztály, hegesztő szakma, osztályfőnök: Nyírőné Szabó Éva,
  • SZH/1 osztály, bevont-elektródás kézi ívhegesztő részszakepésítés, osztályfőnök: Barakka Tamás Antal.

Minden kollégának diáknak eredményes és sikerekben gazdag tanévet kívánunk!

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ellenőrzés *

*