Munkaerőpiaci felkészítés

A szakmai tudás mellett fontosak azok az ismeretek is, amelyek álláshoz juttatnak minket, segítik a boldogulásunkat a valódi nagybetűs életben. Ezért iskolánk az Oroszlányi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályával együttműködve a végzős tanulók részére munkaerőpiaci felkészítés címen olyan foglalkozásokat szervezett, ahol a tanulók az elhelyezkedéshez szükséges ismereteket sajátíthatták el. A foglalkozásokon a felkészült munkaügyi szakemberek naprakész tudást adtak át egészen az önéletrajz megírásától az interjún való megjelenésig.
Ezen ismeretek nélkül a mai világban nehéz boldogulni, ugyanis nem elegendő a szakmai tudást, meg is kell teremteni azt a helyzetet, ami lehetővé teszi, hogy valaki szakmailag kibontakozhasson. A Foglalkoztatási Osztály szakemberei ezeket az ismereteket mutatták be, a mindennapi gyakorlatból vett példákon keresztül.
Reméljük, hogy a megszerzett ismeretek segítik a tanulóinkat az elhelyezkedésben, és ilyen formán is hozzájárulhatunk későbbi boldogulásukhoz.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ellenőrzés *

*